Nahrávajte

Môžte si vybrať jazyk, ak chcete vidieť iba slová, ktoré čakajú na nahrávku v tomto jazyku.

  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk Mhicí Mhicí
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk Pheats Pheats
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk Beenbawn Beenbawn
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk duileasg duileasg
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk dhiabhail dhiabhail
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk binb binb
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk battleground battleground [game, Battle royale game]
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk nach dtabharfainn? nach dtabharfainn?
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk Cócra Cócra
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk ceaist ceaist
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk faeilí faeilí
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk Ráith na Ríogh Ráith na Ríogh [Hill of Tara, County Meath, Neolithic, history]
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk ghlacfair ghlacfair
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk chuachadh chuachadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk tógadh tógadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk tnáitheadh tnáitheadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk ar chuireadh ar chuireadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk tagadh tagadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk driogadh driogadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk a chuireadh a chuireadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk chuireadh chuireadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk thógadh thógadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk dháileadh dháileadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk ndéanfadh ndéanfadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk ghearradh ghearradh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk bhriseadh bhriseadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk féachadh féachadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk tugadh tugadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk chailleadh chailleadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk ghlanadh ghlanadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk chroitheadh chroitheadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk béiceadh béiceadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk bhuaileadh bhuaileadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk sheinneadh sheinneadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk seinneadh seinneadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk dhíoladh sí dhíoladh sí
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk dhíoladh dhíoladh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk cuaigh cuaigh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk músclaíodh músclaíodh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk osclaíodh osclaíodh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk d'athraíodh d'athraíodh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk maraíodh maraíodh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk Labhraíodh Labhraíodh [passive, past tense]
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk thuigfí thuigfí
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk chloisfidh chloisfidh [clois]
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk léifimid léifimid [Irish]
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk d'imreofaí d'imreofaí
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk Dheineadar Dheineadar
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk beadh beadh
  • Nahrávať výslovnosť pre jazyk caithigí caithigí [caith conjugation]